Project Manager Jarosław Łojko

Jarosław Łojko

Pierwsze kroki w e-biznesie i marketingu internetowym stawiał w roku 2006 na początku studiów na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Doświadczenie zdobywane przy niedużych, autorskich oraz freelancerskich projektach www, licznych konferencjach i kursach oraz studenckich praktykach ukierukowało dalszy rozwój profesjonalnej kariery, która rozpoczęła się 4 lata później, w roku 2010.

Początkowo w Banku Pekao S.A. oraz dziale marketingu CDM Pekao S.A., a następnie, po ukończonych w trakcie studiach podyplomowych z marketingu internetowego na warszawskiej Szkole Głównej Handlowej, dla domu mediowego Mindshare Polska, członka GroupM.

Obecnie, od lipca 2014 pełni rolę project managera oraz scrum mastera w Internetowym Centum Projektowym spółki Agora S.A.i przewodzi dedykowanej "Grupie Agile", odpowiedzialne za wdrażanie i rozumienie Scruma w organizacji.

Po godzinach basista zespołu rockowego.

 

 

 

 

Project Manager Paweł Kałkus

Paweł Kałkus

Karierę internetową zaczynał jeszcze na studiach w Anglii w 2008 roku, gdzie próbował zbić miliony na handlu ebookami o domowej hodowli pomidorów. Jest absolwentem angielskiego Derby University, gdzie ukończył studia inżynierskie z Technologii i Produkcji Muzycznej. Do dzisiaj po godzinach chętnie wraca do swojej pasji jaką jest tworzenie muzyki.

Kończył również dwa kierunki podyplomowe – Technologie Internetu oraz Zarządzanie Projektami IT.

Przez kilka lat pracował jako kierownik projektów internetowych w Agora SA, jednej z największych spółek medialnych w Polsce. Obecnie prowadzi działania zespołu SEO w grupie Wyborcza.pl.

Paweł prowadzi również własną działalność gospodarczą w ramach której świadczy usługi z zakresu zarządzania projektami, budowy serwisów WWW oraz marketingu w wyszukiwarkach dla małych firm.

Po godzinach uczy się gry na pianinie.